Ruime nieuwbouwwoning met 3 slaapkamers in woonerf Pitzenburg te Stekene

€ 450.000
excl. BTW
Plan een bezoek
Kenmerken
Bewoonbare opp.
153.35m²
Grond opp.
355m²
Slaapkamers
3
Badkamers
1
Algemene staat
Nieuwbouw
Terras
18m²
Tuin
250m²
Parking
2
E-peil
23
Beschikbaarheid
Na werken
Beglazing
Dubbel
Verwarming
Warmtepomp met vloerverwarming
Elektrische keuring
Ja, conform AREI
Type
Nieuwbouwproject
Bouwjaar
2024
Bodemattest
Aanwezig
Beschrijving
In Stekene, op de site van de voormalige Pitzenburghoeve verrijst binnenkort een prachtig nieuw woonerf bestaande uit 7 ruime woningen en 1 duowoning genesteld tegen het achterliggende landbouwgebied.
De oude gebouwen en verhardingen ruimen plaats voor moderne woningen in een strakke architectuur met privatieve tuinen en gemeenschappelijk groen.
Elke woning beschikt over een uitgekiende indeling en een hoge woonkwaliteit. U woont in alle rust en groen en toch op enkele passen van het centrum van Stekene, het beste van beide werelden gecombineerd.
De woonunits kunnen casco of totaal afgewerkt aangekocht worden. Graag geven we, bij een afspraak op ons kantoor, meer info hieromtrent.
Een interieurarchitect zorgt, bij aankoop van een woning, voor een persoonlijke en individuele begeleiding bij keuze in/van de stelposten.

Woning 8 is een half-open bebouwing en is als volgt ingedeeld:

Inkomhal met gastentoilet, leefruimte met open keuken (samen 49.5 m²) met mooie glaspartijen en directe toegang tot het terras en de tuin rondom. Naast de leefruimte hebben we een grote berging. Op de eerste verdieping vinden we 3 slaapkamers terug (14.12, 11.65 en 11.9 m²), een badkamer met plaats voor ligbad, douche en dubbele lavabo, aparte berging en een apart toilet.

Buiten vindt u een ruime oprit , aangelegd terras en een tuin rondom de woning. Bovendien is er plaats voor een tuinhuis van 12m².
De woning is standaard voorzien van 10 zonnepanelen, een warmtepomp met vloerverwarming en een ventilatiesysteem type D.

Het woonerf is privatief, dus enkel toegankelijk voor bewoners en bezoekers, wat bijdraagt aan rust en veiligheid. Elke woning heeft bovendien een eigen tuin zodat u ook rondom uw nieuwe woning kan genieten van de rust en het omliggende groen.
Wil u nog wat meer groen? Dan kan u opteren om een achterliggend stuk weide bij te kopen. Aan het woonerf zelf is een ruime fietsenberging en een tellerlokaal voorzien.

Meer weten? Neem dan snel contact voor meer info en afspraak!
Omgeving
Openbaar vervoer
Op 131m
Onderwijs
Op 361m
Snelweg
Op 17922m
Totale kostprijs
BTW regime 21%
Grondaandeel € 120.110
Constructie € 329.891
BTW Constructie € 69.277
Diverse kosten € 0
Registratierechten 12% € 14.413
Honorarium notaris + BTW € 3.101
Totale kosten € 86.792
Totale kostprijs € 536.792
Indicatieve berekening onder voorbehoud van wijzigingen.
Hoeveel is uw woning waard?
Vraag een schatting aan
Stedenbouwkundig
Vergunning
Ja
Verkavelingsvergunning
Nee
Voorkooprecht
Nee
Dagvaarding en herstelvordering
Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd
Bestemming
Woongebied
Overtuigd
van dit pand?
Goeie keuze
Ruime nieuwbouwwoning met 3 slaapkamers in woonerf Pitzenburg te Stekene
€ 450.000
slpk.
3
bewoonbaar opp.
153.35m²
tuin
250m²
EPC
Onbekend
Plan een bezoek
Nog vragen omtrent dit pand?
Dan help ik u graag verder.
Frederik
Frederik Vanhaevermaet
03 256 29 55 email hidden; JavaScript is required
Kantoor Waasland
Parklaan 59 bus 1,
9100 Sint-Niklaas
1016 edit site | Axel Lenaerts
Vergelijkbare panden
Zoek verder
AXEL LENAERTS 110621 161 A5195 WEB | Axel Lenaerts
Wij houden u op de hoogte
Uw ideale woning
stond er niet tussen?
Niet getreurd

Laat ons weten welk type pand u zoekt. We contacteren u zodra uw droomwoning in ons aanbod zit.

Nieuwsbrief
Mis geen
vastgoednieuws.
Axel Lenaerts | Axel Lenaerts
VRAGEN?
Contacteer ons